Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobrodosli na fan forum Milana Stankovica!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Podrska za Milana Stankovica

Ići dole 
+4
~*KiKkY_aNn!e*~
dejana
Krasiwica
Admin
8 posters
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 81
Datum upisa : 28.11.2007

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimePet Nov 30, 2007 7:50 pm

Ovde podrzavajte Milana!
Nazad na vrh Ići dole
https://plawicuperak.serbianforum.info
Krasiwica

Krasiwica


Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.02.2008

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 6:08 pm

Y trenytky slabosti chesto posystanem,ponekad bez razloga odystanem,a onda y tishini pomislim na tebe i sxwatim da te wolim wishe od sebe...

Kad legnem y krewet ja se setim tebe,pa ymesto tebe ja zagrlim tjebe,pa od myke i tereta ja ispadnem iz kreweta,a kad mislim da te ljybim ja se... yx probydim...

Ponekad ryke te grle,a nisi ty,ponekad ysne te ljybe,al' samo y sny,ponekad zbog tebe i syza zna potetji,ponekad shto bi srce,poryka ne mozhe retji,...
Nazad na vrh Ići dole
Krasiwica

Krasiwica


Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.02.2008

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 7:27 pm

IMAM JOSH DOSTA LEPIH PORUKA,AL' ME MRZI DA PISHEM...

PA ZAR SU UOPSHTE POTREBNE PORUKE DA SHWATITE KOLIKO GAWOLIM!?!?!?!?!??!?!?!?!? Shocked I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
dejana




Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2008

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimePon Jul 07, 2008 7:15 pm

ljudi ja njega wolim najvise na swetu i na lance tj priwezak imam njegowo ime mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tako je sladak vvvvvvvvvvvvvvvvvvooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gggggggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
dejana




Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2008

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimePon Jul 07, 2008 7:18 pm

jaoj milane oooooooooooooobbbbbbbbbbbbbbbbooooooooooooooooooooooooooozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tttttttttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee imam te i u nowcaniku i u ramu a najvise u srcu
Nazad na vrh Ići dole
dejana




Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2008

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimePon Jul 07, 2008 7:21 pm

yi si zalja mog zivota ti si zelja moga sna u zivotu u zivotu samo tebe imam ja uzmi moje dane noci uzmi swe to radi nas... wwwwwwooooooooooooooollllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm te andjele moj najwise na swetu
Nazad na vrh Ići dole
dejana




Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2008

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 5:26 pm

ti si najlepsi decko na swetu ja ziwim za tebe ti volim teeee
Nazad na vrh Ići dole
~*KiKkY_aNn!e*~

~*KiKkY_aNn!e*~


Broj poruka : 19
Godina : 28
Location : Milanowa Sweet Krasiwa!
Datum upisa : 11.09.2008

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 8:21 pm

Swe krasiwe wole jednog plawushana,
On je sawrshen nema mana!
Kosa mu je plawa,
Ochi boje kikiriki,
Zowe se Milan,
A mi ga zowemo Miki!
Njemu se swi diwe,
ZA NJEGOWU POBEDU ZIWE!!!
Miki ti si the best!!!
Nazad na vrh Ići dole
Saki

Saki


Broj poruka : 37
Datum upisa : 01.01.2009

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 4:09 pm

Milane najbolji si!
OOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBOOOOOOOOOOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zivotinje.forumsland.com
krassiva

krassiva


Broj poruka : 11
Datum upisa : 14.07.2009

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimeUto Jul 14, 2009 1:34 pm

suppperrrrrr nemam reci da opisem to savrsenstvo Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
KISS KISS KISS I love you I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
HeGay




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.09.2009

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimePet Sep 11, 2009 7:21 pm

milan stankovic je derpe rendzer ...
Nazad na vrh Ići dole
omgzacisgay




Broj poruka : 18
Datum upisa : 11.09.2009

Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitimePet Sep 11, 2009 7:22 pm

evo mu podrska. SKOCI!UMRI!SKOCI!CRKNI!SKOCI!KREPNI! UZ TEBE SMO!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Podrska za Milana Stankovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska za Milana Stankovica   Podrska za Milana Stankovica Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Podrska za Milana Stankovica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» razmena slicica Milana Stankovica
» Video klipovi Milana u emisijama
» Ovde chatujte o svemu vezano za Milana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Milan Stankovic :: Pisma Podrske-
Skoči na: